Akcebet Sosyal Medya Hesapları

[arbtnshorcode pos=”center” link=”https://t2m.io/pasco” title=”30 TL Kazanmak için Tıkla ve Üye Ol!” text=”white” bold=”yes” bg=”green” rel=”nofollow noopener noreferrer”]
Sosyal medya üzerinden yalan yanlış haberleri ortadan kaldırmak adına resmi sosyal medya hesaplarını takip etmenizi tavsiye ediyoruz. Ne yazık ki Akcebet ismi ile açılmış çok fazla hesap var ve yalan yanlış duyurular yapılıyor. Akcebet sosyal medya hesapları başlığı altında sizlere güncel adreslerden bahsetmek istiyoruz.

Bu adresleri takip etmeniz kesinlikle sizlerin lehine olacaktır. Site ile ilgili güncel duyuru ve bilgilendirmeleri anlık olarak takip etme şansına sahipsiniz. Firma şu an için Twitter’da fazlasıyla aktif ve özel bonus fırsatlarına da yer vermeye devam ediyor.

akcebet sosyal medya hesapları

Akcebet Twitter Hesabı Hangisidir?

Akcebet sosyal medya hesapları başlığı altında Twitter hesabına yer vermek istiyoruz çünkü en çok bu mecrayı kullanıyorlar. https://twitter.com/akcebet1 bağlantısına tıklayarak sizler de resmi Twitter hesaplarını inceleme fırsatı elde edebilirsiniz.
Zaman zaman bu hesap üzerinden özel etkinlik düzenliyor ve bonus dağıtıyorlar. Gerçekten özel bir platform ve bu işi de iyi yaptıklarını düşünüyoruz. Hemen şimdi incelemelerinizi yapabilir ve devamında sizler de takibe alabilirsiniz.

Akcebet Twitter Bonusları

Akcebet sosyal medya hesapları üzerinden düzenlenen özel etkinliklere katılabilir ve sizler de bonus kazanabilirsiniz. Belli bir kombine oluşturduğunuzda ve şartları yerine getirdiğinizde şanslı üyeler arasında yer alabiliyorsunuz.

Daha fazla üye kazanmak ve reklam çalışmalarını kusursuz hale getirmek adına önemli ve özel detay olduğunu düşünüyoruz. Twitter kullanıcısı iseniz eğer ve hesaplarınız varsa sizler de takip edebilirsiniz. Aynı zamanda firma ile ilgili tüm güncellemeler de yine bu adres üzerinden anlık olarak yerine getiriliyor. Resmi olarak bu hesabı kullanıyorlar ve karşınıza çıkacak diğer sahte hesapları spamlamanızı rica ediyoruz. Resmi siteye zarar veriyor ve daha da kötüsü karalama kampanyası ile birlikte insanları yanıltmak adına ellerinden geleni yapıyorlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir